Płyty nagrobkowe

Są sytuacje i miejsca, które uniemożliwiają nam upamiętnienie zmarłych pomnikiem lub nagrobkiem. Wówczas warto rozważyć wybór płyty nagrobkowej lub kamiennej tablicy upamiętniającej.

W bogatym asortymencie naszego zakładu kamieniarskiego znajdziecie Państwo bogaty wybór płyt nagrobkowych z różnych surowców – od kamieni naturalnych, przez kamienie sztuczne, aż po tworzywa typu lastriko. Płyty nagrobkowe wykonujemy w dowolnych rozmiarach i kształtach wskazanych przez klienta. Ofertę uzupełnia usługa graweru.

Szeroki asortyment surowców dostępnych w różnych kolorach – od odcieni szarości, przez beże i czerwienie, aż po żółcienie, brązy i rudości sprawia, że z łatwością możemy zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Jaki materiał wybrać na płytę nagrobkową?

Wybór surowca, z którego zostanie wykonana płyta nagrobkowa najczęściej jest zależny od kwestii finansowych. W ofercie zakładów kamieniarskich znajdziemy bogaty wybór ofert – od płyt wykonywanych z wysokogatunkowych kamieni naturalnych, po tańsze płyty nagrobkowe z mniej szlachetnych surowców – konglomeratów, a nawet lastriko.

Jeśli myślimy o rozwiązaniu na długie lata, a nie ograniczają nas kwestie finansowe nasz wybór zdecydowanie powinien paść na płyty nagrobkowe wykonane z granitu. Granit charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami, dzięki czemu idealnie sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo jest bardzo elegancki, a różnorodność kolorystyczna daje dużą swobodę wyboru.