Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 2005 roku, która została założona przez trzech braci. Każdy z nas to pasjonat, dzięki czemu nasze realizacje są tak wyjątkowe.

Przez lata naszej działalności pomogliśmy dziesiątkom ludzi, którzy pragnęli uczcić pamięć po swoich bliskich, pomagając im w zaprojektowaniu nagrobka, dobraniu odpowiedniego surowca, a także wykonując go z największą dbałością o szczegóły.

Do każdego z powierzonych nam zadań podchodzimy ściśle indywidualnie, dzięki czemu każdy nagrobek wykonany jest z ogromną pieczołowitością i zyskuje na wyjątkowości. Do tego oferujemy również usługi wykonania rzeźb artystycznych i sakralnych, dzięki czemu nagrobki zyskują na elegancji.

Nasza działalność jednak nie zatrzymuje się jedynie na nagrobkach, bowiem realizujemy również prace z zakresu usług budowlanych. Wśród nich są między innymi wykonanie blatów do kuchni i łazienek, parapetów, a także płytek wielkoformatowych.

Ponadto w naszej pracy korzystamy także tylko i wyłącznie z najlepszych surowców i narzędzi, dzięki czemu każda realizacja, jaką wykonujemy jest najwyższej jakości.