« 2 z 3 »

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki nie tylko pozwalają nam upamiętnić naszych zmarłych bliskich, ale przede wszystkim utworzyć symboliczne miejsce spotkań, które możemy odwiedzić w chwili tęsknoty.

Wybór rozmiaru pomnika zależy od typu pochówku oraz regulaminu cmentarza, na którym ów pochówek miał miejsce. W przypadku grobów pojedynczych oraz grobów głębinowych, które umożliwiają pochówek dwóch osób w obrębie jednej kwatery najczęściej wybieraną formą nagrobka są pomniki pojedyncze.

Tradycyjne nagrobki pojedyncze swoim rozmiarem odpowiadają standardowej wielkości kwatery. Wykonuje się je najczęściej z kamienia naturalnego – najpopularniejsze są pomniki pojedyncze z granitu. Nowoczesne nagrobki wykonuje się również z konglomeratów i lastriko.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości nagrobki i pomniki z konglomeratów i kamienia naturalnego. W asortymencie posiadamy bogaty wybór wysokogatunkowego granitu w szerokiej gamie kolorystycznej – odcieniach szarości, kolorze czarnym, odcieniach czerwieni, a nawet żółcieniach.

Nowoczesne nagrobki – niestandardowe pomniki pojedyncze

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów w zakresie dostępnych form pomników oraz płyt nagrobnych uzupełniliśmy ofertę nagrobków pojedynczych o nagrobki nowoczesne wykonywane zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Od ich wyrobu wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały – konglomeraty i kamień naturalny. Projekt, realizację oraz sam montaż na cmentarzu wykonujemy w ścisłej współpracy z Klientem, dzięki czemu uzyskujecie Państwo gwarancję zadowolenia z usługi.