Nagrobki podwójne

Wybór nagrobka to niełatwa decyzja. A bogata oferta zakładów kamieniarskich w zakresie dostępnych wzorów, materiałów i ich kolorów wcale jej nie ułatwia. Niemniej jednak, przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się uważnie zapoznać z ofertą wybranego zakładu kamieniarskiego.

Zależnie od zagospodarowania przestrzennego obowiązującego na cmentarzu, w obrębie którego miał miejsce pochówek dwa sąsiadujące groby można połączyć w jeden. W takim przypadku bardzo popularnym rozwiązaniem są nagrobki podwójne. Standardowo nagrobki podwójne mają rozmiar dwóch nagrobków pojedynczych lub są nieco od nich mniejsze albo nieco większe.

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego posiadamy nagrobki podwójne, które wykonujemy z różnych materiałów – konglomeratów, lastriko i kamieni naturalnych. Najczęściej wybieranym przez Klientów kamieniem na nagrobki podwójne jest granit. W swoim portfolio mamy nagrobki z różnych odmian granitu – beżowo-grafitowego, ciemnoszarego i jasnoszarego, czarnego, czerwonego, a nawet żółtego.

Nagrobki podwójne – realizacje niestandardowe

Wielu z nas chciałoby mieć możliwość upamiętnienia swoich bliskich zmarłych w szczególny sposób. Jednym z takich sposobów może być oryginalny projekt nagrobka, w którym uwzględnimy gusta i preferencje estetyczne zmarłego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów projektujemy, wykonujemy i stawiamy nietypowe nagrobki podwójne. Wszystkie realizacje niestandardowe wykonujemy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta wykorzystując wyłącznie wysokogatunkowe surowce – konglomeraty i kamień naturalny w szerokiej gamie kolorystycznej.