Granit – idealny dla każdej kuchni

Blat roboczy w Twojej kuchni codziennie stawia czoła wielu trudnościom i zagrożeniom – czyhają na niego rozliczne uszkodzenia mechaniczne, rozlewające i przywierające do jego powierzchni substancje, naturalne barwniki obecne w artykułach spożywczych i wiele innych. Dlatego wybierając blaty do kuchni warto postawić na surowiec, który oprze się wszelkim przeciwnościom losu – granit.

Blaty kuchenne granitowe są niezwykle trwałe, a zarazem wyjątkowo eleganckie. Pięknie prezentują się w każdym wnętrzu – tradycyjnym i nowoczesnym. Dzięki swoim naturalnym właściwościom – wysokiej twardości i niskiej chłonności – blaty granitowe charakteryzuje funkcjonalność oraz długoletnia żywotność, która w pełni rekompensuje ich cenę. Blaty z naturalnego granitu są bowiem odpowiednio droższe w porównaniu ze swoimi konglomeratowi odpowiednikami.

Warszawa – gdzie znajdę blaty granitowe w dobrej cenie?

Klientów z miasta Warszawa oraz okolicy, którzy poszukują blatów z naturalnego granitu zapraszamy do zakładu kamieniarskiego Kamień i Kwiat. Jako specjaliści od granitu w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór blatów kuchennych oraz innych blatów roboczych, które znajdują zastosowanie w kuchniach, łazienkach oraz jako lady i blaty w salonach usługowych. Wszystkie blaty kuchenne granitowe wykonujemy z wysokogatunkowego kamienia naturalnego. W asortymencie posiadamy granit w różnych kolorach – odcieniach szarości, odcieniach czerwieni, żółcieniach, beżach oraz kolorze czarnym. Dzięki temu z łatwością możemy dopasować blat do indywidualnego charakteru każdego wnętrza.